Cine sunt premianții de la Cupa ”22 Decembrie 1989”

Asociaţia Luptătorilor, Răniţilor şi Urmaşii Eroilor „Braşov – Decembrie 1989” împreună cu Primăria Municipiului Brașov, Consiliul Local Brașov, Consiliul Județean Brașov și Direcția Județeană de Sport și Tineret, în memoria Eroilor-Martir au organizat Cupa “22 decembrie ’89” la natație Ediția a XXVI-a la Bazinul Olimpic Brașov în data de 14 dec. 2019 între orele 9.00  și 12.00.

La această competiție au participat 120 de concurenți și s-a desfășurat conform regulamentelor competiționale oficiale.

 Toți participanții au primit diplomă și pachete cu dulciuri. Locurile I, II, III  au primit diplome, cupe și premii în bani.

      Rezultatele competiției

Fete – 6 categorii de vârstă:                                   Băieți – 6 categorii de vârstă:

7 ani          Locul I    – FLORESCU MIHAELA           7 ani        Locul I   –  PĂLTINAȘU LUCA GABRIEL

                  Locul II   – LATIU PAULA                                      Locul II  –  STAICU IONUȚ CĂTĂLIN

                  Locul III  – AVĂDĂNI TEODORA                             Locul III  –  NISTOR MARIAN TUDOR

8 ani          Locul I    – CRAINIC SMARANDA            8 ani        Locul I    –  KOVACS NORBERT

                 Locul II   – BELEU ALEXA   MARIA                         Locul II   –  COMAN DAVID FLORIN

                 Locul III  – AMBRUS DALMA                                    Locul III  –  KELLER NICHOLAS

9 ani          Locul I    – TÎRÎLĂ LARISA                          9 ani     Locul I   –  IONESCU VLAD

                 Locul II   – BURLACU DARIA IOANA                                   Locul II  –  IONESCU  DENIS CRISTIAN

                  Locul III  – DRAGOMIR NATALIA-INES                    Locul III  –  ORBAN EDUARD -BERBARDIN

10 ani         Locul I   – PETRE MARIA                           10 ani    Locul I    –  CIOCAN DARIUS-ANDREI

                  Locul II  – CHIRICĂ ALEXANDRA                            Locul II   –  NISTOR DARIUS

                  Locul III – IVAN RUXANDRA  IOANA                        Locul III   –  ARTIANO SALVATORE

11 ani         Locul I   – OSTAFE MARIA  GIULIA             11 ani     Locul I   –  JELER ALEXANDRU IONUȚ

                   Locul II  – VÎLCIU RALUCA   MARIA                                     Locul II  –  BARTIS TUDOR ANDREI

                   Locul III – DOBRE IOANA                                          Locul III  – RUARO PATRIK

12 ani    Locul I   – SĂNIUȚĂ MONIA ALEXANDRA        12 ani    Locul I   –  DOBRESCU VLAD

            Locul II  – CRISTEA ANDRA IOANA                                 Locul II  –  GROZA FLAVIUS                                               Locul III – DOBRESCU MARA                                           Locul III  – STROIE RAREȘ VASILE

Premii speciale pentru băieți speciali :

Locul I   –  CABA DAVID

Locul II  –  LĂCĂTUȘ MATEI FLORIN

  Locul III  –  MAXIM DRAGOȘ ȘTEFAN.

Lasă un răspuns

%d blogeri au apreciat: